קייטרינג גלאט

מאמרים

כל אחד יודע, קייטרינג לחתונה הינה אחת הבחירות המהותיות והחשובות ביותר שהזוג הצעיר צריך לבחור. בהתאם לכך, כאשר אתם מחפשים שירותי קייטרינג לחתונה חשוב כי לא תתפשרו, ותבחרו את הטוב ביותר, ללא פשרות. כמו כן, כידוע, האוכל משחק את התפקיד המרכזי בכל אירוע, בטח כשזה מגיע לחתונה, לכן, חשוב כי תשקיעו בבחירת החברה, כזו שמתמחה במתן שירותי קייטרינג לחתונה ומציעה מגוון עשיר במיוחד של מנות. טורקיז קייטרינג הינה חברה ייחודית ומקצועית אשר מתמחה במתן שירותי קייטרינג איכותיים כבר משנת 2006 ומעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ, תוך דגש על היצע עשיר ורחב של מנות מן המטבח הבשרי גלאט כשר, ומן המטבח החלבי, כשר למהדרין. צוות החברה בנוי ממומחים בתחום הקולינריה, אשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, כאשר התפריט מספק מבחר מנות איכותיות, וקינוחים מיוחדים אשר יכולים להתאים לכל סוג של אירוע ומפגש. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי קייטרינג לחתונה, קייטרינג לחתונה קטנה, קייטרינג לחתונות, קייטרינג לחתונה בשטח וכדומה. 

קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונה קטנה חייב להתאפיין בחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר, תוך דגש על היצע רחב של מנות אשר יכולות להתאים לכל אחד ואחת. כל אירוע הוא הזדמנות לשמח ולפנק את המשפחה והאורחים, ומכאן, נושא האוכל הינו מהותי וחשוב במיוחד, לכן חשוב להשקיע בו מחשבה ומשאבים. 

קייטרינג לחתונות

קייטרינג לחתונות מהווה את הכוכב המרכזי בכל חתונה, ובצדק. כיום, כולנו יודעים כי האוכל הוא אחד האלמנטים החשובים והמרכזיים ביותר בכל אירוע. 

קייטרינג לחתונה בשטח

טורקיז קייטרינג הינה חברה ייחודית ומקצועית אשר מתמחה במתן שירותי קייטרינג איכותיים כבר משנת  2006 ומעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ, תוך דגש על היצע עשיר ורחב  של מנות מן המטבח הבשרי גלאט כשר, ומן המטבח החלבי, כשר למהדרין. צוות החברה בנוי ממומחים  בתחום הקולינריה, אשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, כאשר התפריט מספק מבחר מנות איכותיות, וקינוחים מיוחדים אשר יכולים להתאים לכל סוג של אירוע ומפגש. כיום החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי קייטרינג לחתונה בשטח. 

שירותי קייטרינג נוספים

קייטרינג בשרי - ארוחה חמה

תפריט עשיר ומגוון המשלב בין סוגי מטבחים שונים: היהודי, האירופאי והמזרחי עם טעמים נפלאים.

קייטרינג חלבי - מגשי אירוח

מנות איכותיות ומגוונות המשלבות מבחר גדול של סלטים, גבינות וקינוחים חלביים מצויינים.

הרמות כוסית לחברות

קייטרינג לאירועי חברה צריך להיות יפה לעין ונוח במיוחד להגשה! וניתן להזמין אותם אצלנו.

שבתות חתן

אירוע הוא זמן להינות ממגשי אירוח מפנקים ואיכותיים מהמטבח החלבי או המטבח הבשרי.

אזכרות

את המנות של המטבח הבשרי או החלבי ניתן להגיש במגשי אירוח להגשה מהירה וקלה.

רוצים אירוח ברמה אחרת?

התקשרו עכשיו 074-708-71-94 או מלאו את הטופס

Call Now Button