קייטרינג כשר לאירועים

מאמרים

קייטרינג כשר לאירועים מתאים לקהל רחב ומגוון, כאשר ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות זו, גם קהל חילוני לחלוטין. למעשה, קייטרינג כשר לאירועים הינו מגוון ועשיר במיוחד, ומציע היצע עשיר ורחב של מנות שונות, עשויות מחומרי גלם איכותיים ברמה הגבוהה ביותר. למעשה, קייטרינג כשר לאירועים מאפשר לכם להעניק לאורחים את הטוב ביותר. טורקיז קייטרינג הינה חברה ייחודית ומקצועית אשר מתמחה במתן שירותי קייטרינג איכותיים כבר משנת 2006 ומעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ, תוך דגש על היצע עשיר ורחב של מנות מן המטבח הבשרי גלאט כשר, ומן המטבח החלבי, כשר למהדרין. צוות החברה בנוי ממומחים בתחום הקולינריה, אשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, כאשר התפריט מספק מבחר מנות איכותיות, וקינוחים מיוחדים אשר יכולים להתאים לכל סוג של אירוע ומפגש. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי קייטרינג כשר לאירועים, קייטרינג כשר לאירועים קטנים, קייטרינג לאירוע עסקי, קייטרינג לאירוע קטן ועוד.

קייטרינג כשר לאירועים קטנים

קייטרינג כשר לאירועים קטנים מאפשר לכם לתכנן את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, ולהשקיע את מירב הזמן והמשאבים בתכנון האירוע, במקום לעמוד שעות ארוכות במטבח.

קייטרינג לאירוע עסקי

קייטרינג לאירוע עסקי בעל משמעות מהותית ואדירה על הצלחת האירוע שלכם, בין אם מדובר על אירוע גדול, קטן, וכדומה. כיום, ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי חברות, ארגונים ועסקים שונים, בוחרים לרכוש שירותי קייטרינג ולהעניק לאירוע שלהם את טאצ׳ הייחודי.

קייטרינג לאירוע קטן

טורקיז קייטרינג הינה חברה ייחודית ומקצועית אשר מתמחה במתן שירותי קייטרינג איכותיים כבר משנת 2006 ומעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי הארץ, תוך דגש על היצע עשיר ורחב של מנות המטבח הבשרי גלאט כשר, ומן המטבח החלבי, כשר למהדרין. צוות החברה בנוי ממומחים בתחום הקולינריה, אשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד, כאשר התפריט מספק מבחר מנות איכותיות, וקינוחים מיוחדים אשר יכולים להתאים לכל סוג של אירוע ומפגש. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כמו כן, 
החברה מציעה שירותי קייטרינג לאירוע קטן.

שירותי קייטרינג נוספים

קייטרינג בשרי - ארוחה חמה

תפריט עשיר ומגוון המשלב בין סוגי מטבחים שונים: היהודי, האירופאי והמזרחי עם טעמים נפלאים.

קייטרינג חלבי - מגשי אירוח

מנות איכותיות ומגוונות המשלבות מבחר גדול של סלטים, גבינות וקינוחים חלביים מצויינים.

הרמות כוסית לחברות

קייטרינג לאירועי חברה צריך להיות יפה לעין ונוח במיוחד להגשה! וניתן להזמין אותם אצלנו.

שבתות חתן

אירוע הוא זמן להינות ממגשי אירוח מפנקים ואיכותיים מהמטבח החלבי או המטבח הבשרי.

אזכרות

את המנות של המטבח הבשרי או החלבי ניתן להגיש במגשי אירוח להגשה מהירה וקלה.

רוצים אירוח ברמה אחרת?

התקשרו עכשיו 074-708-71-94 או מלאו את הטופס

Call Now Button