קייטרינג יוקרתי כשר

מאמרים

אחרי תקופה ארוכה של סגרים והגבלות ניתן לומר שהאור בקצה המנהרה הוא אינו האור של הרכבת שמתקרבת אלא האור האמיתי, אור השמש שנכנס מהקצה השני של המנהרה. קצה היציאה. החיסונים כבר קיימים, כבר כאן וניתן כבר להתחיל, עדיין בזהירות רבה, לדבר על החיים שאחרי הקורונה. 

נושא המאמר הנו קייטרינג. קייטרינג יוקרתי כשר משפט שבטח הרבה מכם ומכן התגעגתם לשמוע. לפחות את המילה קייטריינג.  ולא סתם. עם ישראל הוא עם שחי סביב אירועים ואותם אירועים -אירוסין,  חתונות, ימי נישואין, בר מיצווה, בת מיצווה, שבת חתן וכלה או סתם ימי הולדת ואפילו אירועי חברה ואירועים עסקיים, הם לחם חוקו. וכל זה נשלל ממנו. אוקיי. בואו נכיר חברה שתוכל ללוות אותכם בדרככם לחזרה לאותה שגרת אירועים. שמה בישראל – טורקיז קייטרינג. חברת קייטרינג מעולה המציעה בין היתר קייטרינג יוקרתי כשר לכם שומרי הכשרות והמצוות, היא מציעה גם כמובן אוכל חלבי לאירוח. כלומר, אם אתם מזמינים אורחים אפילו אליכם הביתה ואין לכם את האנרגיה או את הזמן לעשות קניות, לבשל ולטגן. היא כמובן תספק לכם אוכל מוכל לאירועים שלכם. כלומר, לא קייטרינג במובן המלא של המילה אלא אספקת אוכל בלבד וכמובן בתוך זה נכלל, אוכל מוכל אירועים קטנים. כפי שהזכרתי קודם לכן, אתם מתכננים אירוע קטן בבית, 20 איש, 30 איש או אפילו 40 איש, אין לכם את הזמן או את הרצון או את היכולת לבשל לבד, התקשרו לטורקיז קייטרינג והזמינו. 

אז אפשר להגיד שסיכמנו? כך או כך, נוכל בטח לסכם שהמצב הולך ומשתפר וניתן סוף סוף להיות אופטימיים. דרך מאמר זה תוכלו להתחיל ולתכנן מחדש את לוח האירועים שלכם אם אלו אירועים בינוניים או גדולים, אליהם תוכלו להזמין קייטרינג יוקרתי כשר אם הכשרות אכן נדרשת ובדרך כלל היא נדרשת כי אנחנו חיים במדינה יהודית, תוכלו לתכנן אוכל חלבי לאירוח אצליכם בבית לדוגמה, להתחיל לחפש היכן ניתן למצוא אוכל מוכן לאירועים וכמובן אוכל מוכן לאירועים קטנים כפי שהזכרתי קודם לכן. 

אז זכרו את השם. נדרשים לקייטרינג יוקרתי כשר לאירוע היוקרתי הקרוב שלכם. טורקיז קייטרינג היא אופציה מעולה עבורכם. כנסו לאתר החברה, צרו קשר וצאו לדרך. בהצלחה.  

שירותי קייטרינג נוספים

קייטרינג בשרי - ארוחה חמה

תפריט עשיר ומגוון המשלב בין סוגי מטבחים שונים: היהודי, האירופאי והמזרחי עם טעמים נפלאים.

קייטרינג חלבי - מגשי אירוח

מנות איכותיות ומגוונות המשלבות מבחר גדול של סלטים, גבינות וקינוחים חלביים מצויינים.

הרמות כוסית לחברות

קייטרינג לאירועי חברה צריך להיות יפה לעין ונוח במיוחד להגשה! וניתן להזמין אותם אצלנו.

שבתות חתן

אירוע הוא זמן להינות ממגשי אירוח מפנקים ואיכותיים מהמטבח החלבי או המטבח הבשרי.

אזכרות

את המנות של המטבח הבשרי או החלבי ניתן להגיש במגשי אירוח להגשה מהירה וקלה.

רוצים אירוח ברמה אחרת?

התקשרו עכשיו 074-708-71-94 או מלאו את הטופס

Call Now Button