אזכרות

שירות קייטרינג ברמה גבוהה

כמו בכל אירוע, גם באירוע אזכרה נדרש להגיש אוכל לבני המשפחה והחברים הקרובים המגיעים להנציח את זכר האדם הקרוב שנפטר. האוכל המוגש באזכרות יכול לשמש גם לברכה על המזון ולהגיש אותו לפני או אחרי התפילה. מגשי אוכל של שירותי קייטרינג הם הפתרון המושלם לכל אירוע אזכרה, בין אם זה ליום ה-30 מהפטירה ובין אם זה אזכרה לאחר מספר שנים. 

שירותי הקייטרינג מגיעים עם המנות המוכנות עד למקום האזכרה, גם לבית העלמין במידת הצורך ומספקים את המנות המתאימות ביותר לאירוע מסוג זה.

קייטרינג גלאט כשר לאזכרה

על מנת שהמנות שיוגשו באזכרה יתאימו לכל המנחמים שיגיעו, מומלץ להזמין מראש קייטרינג גלאט כשר למנות בשריות או קייטרינג למהדרין למנות חלביות. חברת קייטרינג מקצועית תספק לכם את המנות שתבחרו על-פי סוג המטבח:

  • מטבח בשרי – כשרות גלאט.
  • מטבח חלבי – כשרות למהדרין.

את המנות של המטבח הבשרי או החלבי ניתן להגיש במגשי אירוח להגשה מהירה וקלה עבור המשפחה המתאבלת ולחסוך בזמן ובטירחה של בני המשפחה אשר איבדו את יקירם.


מגשי אירוח לאזכרה להגשה נוחה

מגשי האירוח מותאמים במיוחד למטבח החלבי הכשר למהדרין, אך אם אתם מעוניינים במטבח בשרי לאזכרה, גם זה אפשרי. תיהיה לכם את האפשרות לבחור את המנות לאזכרה מתפריט מקצועי של שירותי הקייטרינג, או לתת לצוות הקייטרינג לבחור עבורכם את המנות הנפוצות ביותר באזכרות.

מנות טריות על-פי התקציב שלכם

היתרון המשמעותי ביותר בשירותי קייטרינג לאזכרות, הוא האפשרות לבחור את התקציב שלכם ולהתאים אותו לאירוע האזכרה. צוות שירותי הקייטרינג יתן לכם כמה הצעות בהתאם למספר המנחמים אשר אמורים להגיע ואתם יכולים לבחור את ההצעה המתאימה ביותר לתקציב שלכם.

שירותי הקייטרינג המקצועיים ביותר לאירועי אזכרות הם שירותי טורקיז קייטרינג. טורקיז קייטרינג מספקים שירותי קייטרינג ברמה גבוהה לאירועי אזכרות באיזורים רבים בארץ עם מגשי אוכל טריים וכשרים למהדרין. מגשי האוכל של טורקיז קייטרינג מגיעים עד אליכם מוכנים להגשה וטריים.

קייטרינג לאזכרות של טורקיז קייטרינג

צוות טורקיז קייטרינג מציע לכם את שירותי האוכל המקצועיים ביותר במחירים הוגנים לאירועי אזכרות. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותקבלו סיוע אישי ומקצועי לבחירת המנות לאזכרה.

שירותי קייטרינג נוספים

קייטרינג בשרי - ארוחה חמה

תפריט עשיר ומגוון המשלב בין סוגי מטבחים שונים: היהודי, האירופאי והמזרחי עם טעמים נפלאים.

קייטרינג חלבי - מגשי אירוח

מנות איכותיות ומגוונות המשלבות מבחר גדול של סלטים, גבינות וקינוחים חלביים מצויינים.

הרמות כוסית לחברות

קייטרינג לאירועי חברה צריך להיות יפה לעין ונוח במיוחד להגשה! וניתן להזמין אותם אצלנו.

שבתות חתן

אירוע הוא זמן להינות ממגשי אירוח מפנקים ואיכותיים מהמטבח החלבי או המטבח הבשרי.

אזכרות

את המנות של המטבח הבשרי או החלבי ניתן להגיש במגשי אירוח להגשה מהירה וקלה.

רוצים אירוח ברמה אחרת?

התקשרו עכשיו 074-708-71-94 או מלאו את הטופס

Call Now Button